Information

Kalorier i fedt

Kalorier i fedt



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Hvis der er mere end en serveringsmåling tilgængelig, skal du klikke på serveringen for at vælge andre portioner.

Fedt kalorier og makronæringsstoffer

Betjener
Klik for at se andre enheder
KalorierCarb
(G)
Protein
(G)
Total fed
(G)
Lør Fed
(G)
Fedt, oksetalg184900205102.1
Fedt, kylling184500204.661.1
Fedt, and1150012.84.2
Fedt, gås184500204.656.8
Fed, fårekletg18490020597
Fedt, kalkun184500204.660.3

Jeg ville bare sige, hvor fantastisk dette websted er. De makro-næringsstoffer og daglige kaloriebehov, jeg bruger hele tiden. Tak skal du have!

-


Se videoen: Sådan taber du dig! 7 tips til VÆGTTAB (August 2022).